İstanbul Mobilya Merkezi

Kategoriler

asortie mobilya 2016 kolesksiyon

Son Yorumlar

admin
Merhaba sitemiz ticari amaçlı değildir, İlginiz için teşekkür ederiz.
Ozan Taylan
http://www.istanbulmobilyamerkezi.com/ofis-sandalyesi-minderi/ ofis mnderinin fiyatını öğrenebilirmiyim?
Ayten Özkurt
Merhaba 7. sıradaki otomatik sallanan beşik hakkında bilgi almak istiyorum. ölçüleri, malzemesi, fiyatı gibi Teşekkür ederim.
admin
Blogumuz ticari amaçlı değildir, ilgiiniz için teşekkür ederiz
admin
Blogumuz ticari amaçlı değildir, ilgiiniz için teşekkür ederiz
admin
Blogumuz ticari amaçlı değildir, ilgiiniz için teşekkür ederiz

2016 klasik mobilya koleksiyonu

İstanbul Klasik Mobilya Firmaları

Mobilya seçimi evin iç dizaynını sağlıklı bir şekilde oluşturmak isteyen kişilerin özenle üzerinde durdukları bir konudur. Genellikle tüm konutlarda mekânların belirli edimlere göre bölümlendiği söylenebilir. Sözgelimi yemek odası sadece yemek yenen ve buna göre mobilyaların döşendiği bir alan olarak belirlenmiştir. Bunun yanında birer dinlenme mekânı olarak oturma odaları da oturma grupların satın alarak dinlenebileceğiniz alanlardır. Gerek klasik gerekse spor olsun tüm mobilyalar evlerin çeşitli bölgelerine uygun olarak yerleştirilmektedir. İstanbul klasik mobilya firması üretilen illerin başında gelmektedir.

klasik-mobilya-yatak-odasi

İstanbul klasik mobilya firması konusunda oldukça farklı seçenekler sunmaktadır. Genellikle seçilen mobilyaların sağlam ve dayanıklı olması son derece önemsenmektedir. Bunun yanında oturma düzlemi ve zemin ilişkisinin doğru sağlanması da klasik bir mobilyayı oldukça şık gösterecektir. Omurga üzerine oturan kol ve baş yüklerinin başka alanlara aktarılması kişinin dinlenmesi için son derece önemlidir. Genellikle düz bir zemine oturmak kişinin dinlenmesini zorlaştırmaktadır. Oturulacak düzlem ise kan dolaşımını kolaylaştıracaktır. Aynı zamanda omurgadaki basınç da azalacaktır. Sırtınızı bir yere dayamanız ve dayadığınız alanın konforlu olması bu anlamda son derece önemlidir.

İstanbul klasik mobilya firmaları bu konuda pek çok ayrıntıyı değerlendirmekte ve imalatlar bu doğrultuda yapılmaktadır. Aynı zamanda ağırlığın yastık ya da kolçaklara aktarılması da son derece önemlidir. Bu nedenle tasarımda bu tarz unsurlara dikkat etmek şarttır. Hem sedirlerin hem de kanepelerin bu mantıkla tasarlanması son derece önemlidir.

asortie

Türk mobilya endüstrisi değerlendirildiğinde genellikle geleneksel yöntemlerle çalışan pek çok firma bulunmaktadır. Atölye tipi küçük ölçekli işletmeler ağırlıklı olarak çalışmaktadır. İstanbul klasik mobilya firması hem geleneksel hem de modern tarza yakın olan mobilyaları üretmektedir.

Türkiye’de özellikle son 15-20 yıl düşünüldüğünde pek çok farklı küçük işletmenin yanında orta ve büyük ölçekli pek çok işletmenin de giderek mobilya üretmeye başladığı görülmektedir. Masko Mobilya kentinde bulunan Asortie Mobilya firması klasik mobilya üretimi ve ihracatı ile ilgili son yıllarda oldukça büyük başarılara imza atmış örnek bir firmadır.

Kategoriler: İstanbul Mobilya
Etiketler: , , , ,

Yazılan Yorumlar

 1. Adınız* dedi ki:

  ASORTİE MOBİLYA KLASİK MOBİLYA konusunda gerçekten çok güzel tasarımlara sahip. Eğer klasik tarzı mobilya almayı düşününüyorsanız kesinlikle orayı görmeniz lazım.

 2. sinan dedi ki:

  klasik mobilya mağazalarında gezerken müzede geziyor gibi hissediyorum kendimi. çok ilginç ve güzel mobilyalar var, özellikle maskodaki klasik mobilyacılarda

 3. saliha dedi ki:

  ben yıllardır istanbulda yaşıyorum. maskoyu gezme fırsatı bulamadım henüz. aslında çok fazla çeşit varmış öyle diyorlar. bundan sonra en ufak bi mobilya satın almam gerektiğinde, öncelikle maskoya uğrayacam

 4. sedda dedi ki:

  ben çok seviyorum klasik tarz mobilyaları. Asortie Mobilya mağzasını da gezdim, meraklısı, olan seven ve beğenenler için harika mobilyalar ve aksesuarlar var. dekorasyona başlamadan bi göz atılmalı

 5. Alihan Yıldız dedi ki:

  klasik mobilyaları gerçekten çok tercih ediliyor birde osmalı işi olunca bir başka oluyor

 6. Güzin Ferda dedi ki:

  İstanbul’da çok klasik mobilya firması var. Ama internette klasik mobilya yazınca Asortie Mobilya çıkıyor. Diğer klasik mobilyacıların internet ile alakası yok galiba

 7. aslı er dedi ki:

  geçenlerde klasik mobilya almak için masko,ya gitmiştim asortie, mobilyaya tesadüfen girdim ve çok memnun kaldım işçilikleri müşteriyle ilgilenmeleri falan çok güzel insan mobilya alınca tereddüt etmiyor,asortie çok güvenilir bir firma bence.

 8. Ezgi Gezgin dedi ki:

  Asortie Mobilya klasik mobilya firmaları içinde en fazla çeşidi olan en güzel mağaza cehpesine sahip bir firma bence. Ben Asortie Mobilya’yı Masko’da tanıdım. İçeri girdiğinizde farklı bir dünyaya girmiş gibi oluyorsunuz. Her mobilya modeli birbirinden dikkat çekici ve birbirinden harika.

  Asortie Mobilya biraz üst gelir grubuna hitap ettiğinden dolayı fiyatları normalin üzerinde. Zaten müşterilerinin büyük çoğunluğu Ünlü işadamları veya sanatçılar. Ayrıca devlet adamları da mobilyalarını ve ev dekorasyonunu Asorti’ye yaptırıyorlar. Mağazaya gidince bunu göreceksiniz zaten

Yorum Yazın
Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Yukarı
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close