İstanbul Mobilya Merkezi

Kategoriler

asortie mobilya 2016 kolesksiyon

Son Yorumlar

admin
Merhaba sitemiz ticari amaçlı değildir, İlginiz için teşekkür ederiz.
Ozan Taylan
http://www.istanbulmobilyamerkezi.com/ofis-sandalyesi-minderi/ ofis mnderinin fiyatını öğrenebilirmiyim?
Ayten Özkurt
Merhaba 7. sıradaki otomatik sallanan beşik hakkında bilgi almak istiyorum. ölçüleri, malzemesi, fiyatı gibi Teşekkür ederim.
admin
Blogumuz ticari amaçlı değildir, ilgiiniz için teşekkür ederiz
admin
Blogumuz ticari amaçlı değildir, ilgiiniz için teşekkür ederiz
admin
Blogumuz ticari amaçlı değildir, ilgiiniz için teşekkür ederiz

2016 klasik mobilya koleksiyonu

İkizler Burcunun Tercih Ettiği Mobilyalar

Doğduğumuz günde gezegenlerin birbirleri ile yaptığı açıların karakterlerimizin oluşumu üzerindeki etkisi günümüzde artık kabul ediliyor. Sahip olduğumuz burçların oluşturduğu karakterlerimiz hayatımızın her alanında yaptığımız seçimler ile kendisini gösteriyor. Evimizin dekorasyonunda da yaptığımız mobilya tercihleri, karakterlerimiz, zevk ve tercihlerimiz ile doğrudan orantılı olduğu için her burcun ev dekorasyonunda tercih ettiği belli başlı mobilyalar ve renkler bulunuyor.

ikizler-burcu-dekorasyon-tercihleri-2

Rutin işlerden ve sıradanlıktan oldukça çabuk bir şekilde sıkılan ikizler burcu sık sık iş, elbise ve çevre değiştirirler. Çok yetenekli, duyarlı ve çekicidirler. Dekorasyon konusunda yenilikleri ve sıra dışı objeleri oldukça fazla kullanan ikizler burcu evlerini dekore ederken sarı, yeşil, gri ve gümüş renklerini tercih edebilirler. Ancak genellikle dekorasyon konusunda sıklıkla değişim yapan ikizler burcu duvarlarının, perdelerinin ve evdeki kumaşlarının rengini mevsimine göre de değiştirebilirler.

İkizler burcu mobilya tercihi modern bir şekilde tasarlanmış, sade ve çok kullanışlı mobilyaları tercih ederler. Evlerinde sıcak ve samimi bir ortam yaratmayı seven ikizler burcu mobilya seçimi konusunda son moda trendleri yakından takip ederek, beğendikleri obje ve mobilyaları evlerinde kullanmak üzere satın alırlar.

İkizler burcu rahatına ve eğlenmeye oldukça düşkün olduğu için evlerinde mutlaka son teknoloji ürünü eşyaları bulundurmak isterler. Son model teknoloji ürünlerini sahip oldukları rahat çizgilere sahip oturma grubu ile birleştirip arkadaşları ile evlerinin salonunda keyifli vakit geçirmekten, sosyalleşmekten zevk alırlar.

İkizler burcu mobilya tercihi olarak yatak odalarında ise kontrast renkleri kullanarak sade bir görüntü yakalayabilirler. Yatak odalarında bulunan mobilyalarında da modern ama sade çizgileri tercih eden ikizler burcu her zaman rahatlığını ön planda tutmaktadır. Yatak odasında kullanacağı mobilyaları en çok rahat edebileceği, konfor sağlayacak mobilyalar arasından tercih etmeye çalışır.

Tasarım ürünleri seçmek konusunda harika bir zevke sahip olan ikizler burcu son derece modern ve rahat döşedikleri evlerinde sevdikleri ile vakit geçirmeyi severler.

Kategoriler: Burçlara Göre Dekorasyon, Genç ve Bebek Odası dekorasyonu, İstanbul Mobilya
Etiketler: , ,

Yazılan Yorumlar

  1. Lara J. dedi ki:

    İkizler burcu çift karakterli olduğundan DEKORASYON yaparken çok farklı ve değişken telepleri olabiliyor. Yaptırdıkları bir şeyi yıkıp yeniden yaptırabiliyorlar. EV DEKORASYONU ve OFİS DEKORASYONU konusunda çok ilginç fikirler de ortaya atabiliyorlar

  2. Remzi Halim dedi ki:

    Ev dekorasyonunda ikizler burcu bir iç mimar ile çalışırsanız evinizin işi hiç bitmez 🙂

  3. Arzu Yanal dedi ki:

    İkizler burcunun çift kişiliği dekorasyona da yansımış. Evlerine mobilya alırken, klasik mobilya mı modern mobilya mı yoksa country mobilya mı olsun diye günlerce düşünürler.

Yorum Yazın
Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Yukarı
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close