İstanbul Mobilya Merkezi

Kategoriler

asortie mobilya 2016 kolesksiyon

Son Yorumlar

admin
Merhaba sitemiz ticari amaçlı değildir, İlginiz için teşekkür ederiz.
Ozan Taylan
http://www.istanbulmobilyamerkezi.com/ofis-sandalyesi-minderi/ ofis mnderinin fiyatını öğrenebilirmiyim?
Ayten Özkurt
Merhaba 7. sıradaki otomatik sallanan beşik hakkında bilgi almak istiyorum. ölçüleri, malzemesi, fiyatı gibi Teşekkür ederim.
admin
Blogumuz ticari amaçlı değildir, ilgiiniz için teşekkür ederiz
admin
Blogumuz ticari amaçlı değildir, ilgiiniz için teşekkür ederiz
admin
Blogumuz ticari amaçlı değildir, ilgiiniz için teşekkür ederiz

2016 klasik mobilya koleksiyonu

Genç Odası Takımları

Genç odası takımları hem erkek hem kız çocukları için pek çok farklı şekillerde tasarlanmaktadır. Kız çocukları için genellikle pembe ve kırmızı tonlarında olan genç odaları, erkekler için düşünüldüğünde genellikle siyah, mavi, yeşil, gri ve kahverengi gibi tonlarda tasarlanmaktadır. Genç odası takımları değerlendirilirken hem renk uyumu hem de model uyumu değerlendirilmelidir. Genellikle kız çocukları için farklı pek çok model bulunmaktadır. Çizgi film karakterleri genellikle hem kız hem de erkek çocuklarının küçük yaşta olanlarının tercih ettikleri modellerdendir.

Genellikle yaşları daha büyük olan kız ve erkek çocukları daha sade modelleri tercih etmektedir. Yataklar, dolaplar, komidinler, çalışma masaları, perdeler, yatak örtüleri, kitaplıklar birbirleri ile uyumlu olmalıdır. Uyumluluğun sağlanması aynı zamanda şıklığı da beraberinde getirmektedir. Halının ve duvarların da mobilyalarla uyumlu olması gerekmektedir. Genç odası takımları tasarlayan firmaların pek çoğu hem mobilya hem de mekan tasarımı konusunda son derece deneyimli ve profesyonel olmak durumundadır.

Genç odası takımları konusunda deneyimli ve uzman kişilerle çalışan firmamız kaliteye son derece önem vermektedir. Bizim için önemli olan müşterilerin yüzde yüz memnuniyetinin sağlanmasıdır. Pek çok farklı desenin ve pek çok farklı rengin düşünülerek tasarlandığı genç odası takımları arasından seçim yaparken hem pratik şekilde kullanılması mümkün olan hem de şık duran modelleri seçmeniz avantajlı olacaktır. Bazalar arasından seçim yaparken de altı açılan eşyalarınızı rahat rahat kullanabileceğiniz modeller arasından seçim yapmanız daha uygun olacaktır.

Modern tasarımlar pek çok kişinin hoşuna gitmektedir. Spor ya da klasik olan mobilyalar arasından seçim yaparken hem modelin hem de rengin değerlendirilmesi önemlidir. Genç odalarını tasarlayan firmalar özellikle renk konusunda seçici davranmaktadır. Renklerin seçimi gençlerin zihninin açılması konusunda yardımcı olacaktır. Bunun yanında odayı boğmayan, ferahlatan modellerden birini seçmek gençlerin odada daha huzurlu ve rahat olmasını sağlayacaktır. Bu da modellerin seçilmesini kolaylaştıracaktır.

Kategoriler: Genç ve Bebek Odası dekorasyonu, İstanbul Mobilya
Etiketler: ,

Yazılan Yorumlar

  1. özge dedi ki:

    genç odası takımı almayı düşünüyoruz oğluma ama hiç önemsemiyor 🙂 bana kaldı genç odası takımını seçmek.

Yorum Yazın
Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Yukarı
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close