İstanbul Mobilya Merkezi

Kategoriler

asortie mobilya 2016 kolesksiyon

Son Yorumlar

admin
Merhaba sitemiz ticari amaçlı değildir, İlginiz için teşekkür ederiz.
Ozan Taylan
http://www.istanbulmobilyamerkezi.com/ofis-sandalyesi-minderi/ ofis mnderinin fiyatını öğrenebilirmiyim?
Ayten Özkurt
Merhaba 7. sıradaki otomatik sallanan beşik hakkında bilgi almak istiyorum. ölçüleri, malzemesi, fiyatı gibi Teşekkür ederim.
admin
Blogumuz ticari amaçlı değildir, ilgiiniz için teşekkür ederiz
admin
Blogumuz ticari amaçlı değildir, ilgiiniz için teşekkür ederiz
admin
Blogumuz ticari amaçlı değildir, ilgiiniz için teşekkür ederiz

2016 klasik mobilya koleksiyonu

Duvardan Duvara Halı Modelleri

Ev dekorasyonu birçok kişi için son derece önemlidir. Özellikle son yıllarda üretilen mobilyalarda daha çok ev dekorasyonları için üretilmektedir. Bu nedenle sizde ev dekorasyonuna önem veriyorsanız ve evlerinizde şıklığı arıyorsanız dikkat etmeniz gereken bazı şeyler vardır. Öncelikli olarak alacağınız mobilyaların eviniz ile uyumlu olması gerekir. Daha sonrasında ise mobilyaların birbirleri ile uyumlu olmasına bakabilirsiniz. En önemlisi ise mobilyalar arasındaki renk uyumudur. Bunların hepsi bir ev dekorasyonu için oldukça önemlidir. Ev dekorasyonunda son yıllarda kullanılmaya başlayan diğer bir şey ise Duvardan duvara halı çeşitleridir. Özellikle evlerinde farklı bir görünüm oluşturmak isteyen çoğu kişinin tercihi haline gelen duvardan duvara halılar sayesinde siz de evinizin görünümünü değiştirebilirsiniz.

Halılar dekorasyon için genelde arka plana atılmaktadır. Ancak eve girdiğinizde gözünüze en çok çarpan şeylerden bir tanesi de halılardır. Bu nedenle halı seçimlerine dikkat edilmesi gerekir. Bazen halıların küçük bir yer kaplamasını değil de evinizi komple kaplamasını isteyebilirsiniz. Bu durumda duvardan duvara halı modellerini tercih etmeniz gerekecek. Duvardan duvara halı modelleri sayesinde siz de aradığınız şıklığı ve konforu elde edeceksiniz.

Duvardan duvara halı modelleri arasında birçok farklı seçenek bulunmaktadır. Özellikle son yıllara damgasını vuran birçok halı tasarımını duvardan duvara halı modelleri arasında kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra sizlere sunulan farklı renk seçenekleri ile de evinizin görünümünü baştan aşağı değiştirebilirsiniz. Bunun için sadece uygun renkli bir halı seçmeniz yeterli olacaktır

Duvardan duvara halılar sunduğu şıklık kadar rahatlıkta sunmaktadır. Özellikle evlerimizde halıların üzerinde yürüdüğümüzü düşünecek olursak halıların rahatlığının ne kadar önemli olduğunu daha iyi bir şekilde anlayabilirsiniz. Bu nedenle alacağınız halıların aynı zamanda da rahat olmasına dikkat etmelisiniz.

Duvardan duvara halı modelleri sizlere sunduğu şıklık ve rahatlığa rağmen sizlere oldukça uygun fiyatlara satılmaktadır. Siz de evlerinizde şıklık ve rahatlığı bir arada arıyorsanız alacağınız duvardan duvara halılara çok fazla para ödemeyeceksiniz.

Kategoriler: Ev Dekorasyonu, İstanbul Mobilya
Etiketler: , , ,

Yazılan Yorumlar

  1. hilal dedi ki:

    halıfleks halı modelleri eskiden daha yaygındı. şimdi laminant parke zemin kaplamalar yerini aldı diyebiliriz. daha küçük halı modelleri tercih ediliyor artık.

  2. fatoş dedi ki:

    ben ev dekorasyonunda büyük halı modellerini sevmiyorum. normal boyutlarda mobilyalara uyumlu küçük halı modelleri daha şık duruyor bence.

  3. ayten dedi ki:

    duvardan duvara halı modelleri aslında çok şık oluyor ama ben kararsız kaldım açıkcası.

Yorum Yazın
Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Yukarı
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close