İstanbul Mobilya Merkezi

Kategoriler

TANITIM VİDEOSU

Son Yorumlar

BERRİN BALIK
BU SALLANAN BEŞİĞİN FİYATINI ÖĞRENMEK İSTİYORUM. İYİ ÇALIŞMALAR
ceren
bu ürünü nereden bulabiliriz? yardımcı olursanız sevinirim.
nagihan
fiyatı yazabilir misiniz
dilara
Bu yatağın fiyati nedir
şahika
15 kollu kalsik avizenın fıatı nedir?
esra
aslinda bu dunyadan giderken yanimizda goturmeyecimiz seylerin uzerinde konusmaya pek gerek yok ama insan sevdikleri iki cihanda da yaninda olsun …

Deri Koltuk Modelleri

Evlerden çok ofislerin öncelikli tercihlerinden olan deri koltuklar,oldukça fazla kullanılan mobilya tasarımlarından. Koyu renklerde üretilen zaman zaman da açık renklerin tasarlandığı deri koltuk modellerinde, kumaş hassasiyeti evde kullanımı engelliyor.

Çocukların olması, kaygan bir türde üretilmesi ve derinin herhangi bir yıpranmaya karşı kolay eskimesi gibi nedenler, bayanların tercih etmeme sebeplerinden. Deri sevenler koltuk takımı şeklinde olmasa da, herhangi bir mobilya ürünü üzerinde kullanabiliyor bu tarzı. Fakat uzun süreli kullanımlar için uygun değil. Bunu bilen mobilya tasarımcıları, deriyi koltuklar üzerinden daha az kullanılan ve el değen yerlerde kullanmaya başladı.

Koltuk arkalarında, kenarlarda ve kol bölümlerinde kullanılan derileri, yastıklarda da görebilmeniz mümkün. Bu bazı mobilya türlerine çok yakışan bir tarz. Farklı kumaş türleri ve renklerle kullanıldığı zaman ise oldukça modern ve şık bir görüntüye sebep oluyor.

deri-berjerler

deri-koltuk-modelleri

Kategoriler: İstanbul Mobilya, Koltuk Takımları
Etiketler: , ,

Yorum Yazın

+ beş = 9

Yukarı
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close