İstanbul Mobilya Merkezi

Kategoriler

asortie mobilya 2016 kolesksiyon

Son Yorumlar

admin
Merhaba sitemiz ticari amaçlı değildir, İlginiz için teşekkür ederiz.
Ozan Taylan
http://www.istanbulmobilyamerkezi.com/ofis-sandalyesi-minderi/ ofis mnderinin fiyatını öğrenebilirmiyim?
Ayten Özkurt
Merhaba 7. sıradaki otomatik sallanan beşik hakkında bilgi almak istiyorum. ölçüleri, malzemesi, fiyatı gibi Teşekkür ederim.
admin
Blogumuz ticari amaçlı değildir, ilgiiniz için teşekkür ederiz
admin
Blogumuz ticari amaçlı değildir, ilgiiniz için teşekkür ederiz
admin
Blogumuz ticari amaçlı değildir, ilgiiniz için teşekkür ederiz

2016 klasik mobilya koleksiyonu

Banyo Dolapları

Banyo dolapları, banyoların zaruri ihtiyaçları arasındadır. Dolapsız bir banyo düzensiz ve karışık gözükeceğinden herkes bir banyo dolabı ihtiyacı hisseder. Banyo Dolaplarının dayanıklı olması, diğer mobilyalarda olduğu gibi oldukça önemli bir noktadır. Banyo dolapları modellerine karar verir iken, suya dayanıklı malzemeden üretilmesine öncelikli olarak dikkat etmeniz gerekmektedir. Çünkü bir şekilde su ile temas edebilecek bir mekânda bulanacakları için ne kadar sağlam olur ise o kadar uzun süre kullanma imkânı sağlayacaktır.

Bunun dışında Banyo Dolaplarına karar verir iken, banyomuzun genişliğine uygun olabilecek boyutlarda bir dolap tercih etmemiz gerekmektedir. Dar olan bir banyoya sahip isek, Banyo Dolabımız da ona uyumlu olarak daha küçük ebatlarda alınmalıdır veya yapılmalıdır ki kullanım alanımızı daraltarak, tıkış tıkış bir görüntü yaratmasın.

Modern banyo dolabı modelleri ile yeni dekorasyonlar

 

Geniş Banyolara sahip isek gerçekten oldukça şanslıyız demektir. Bu banyolarda dilediğimiz mobilyayı rahatlıkla alıp kullanabileceğimiz gibi farklı süs eşyaları ya da farklı dekorlar ile de banyomuzun havasını değiştirerek, şık ve bir o kadar da kullanışlı banyolar yaratabiliriz. Geniş bir banyoda hareket etme sıkıntısı da çekmeyeceğimizden oldukça rahat edebileceğiz. Banyo Dolapları tercih eder iken, diğer bir ayrıntı ise, Banyo dolabı modeline karar vermenizdir.

Klasik Banyo Dolapları, oldukça fonksiyonlu olduklarından dolayı tercihler arasında yer almaktadır. Hele bu dolaplarda altın kaplama, gümüş kaplama gibi malzemelerinde kullanılması gerçekten oldukça ihtişamlı bir görüntüye neden olmaktadır. Diğer bir banyo dolabı da; Modern Banyo Dolaplarıdır. Bu dolaplar ile banyonuz modernliğin en üst sınırlarına ulaşabilecek ve sizi banyonuza hayran bırakacaktır.

Son trend örneklerini de yine modern banyo dolapları ile bulabileceksiniz. Ahşap banyo dolapları da banyosunda doğal, sade ve otantik şıklık arayanların tercihleri arasında yer almaktadır. Bu banyo dolapları gerçekten görenleri kendine hayran bırakmaktadır. Mobilya banyo dolapları dışında Plastik Banyo Dolapları da bulunmaktadır ki bunlar kesinlikle sağlıklı olmamaktadır. Ucuz Banyo Dolabı alacaksınız diye kesinlikle daha büyük sorunlara neden olabilecek bir adım atmamalısınız. Her şeyden önce sağlığın önemli olduğunu kesinlikle unutmamalısınız.

Masko Banyo Dolaplarımızın kalitesini, çeşitlerini ve farklı modellerini görmeden de kesinlikle son kararınızı vermemelisiniz.

Kategoriler: Ev Dekorasyonu
Etiketler: , , ,

Yazılan Yorumlar

 1. SeliNNaz dedi ki:

  banyo dolaplarında suya dayanıklı ürünler kullanılmalıdır. Hazır satılan banyolar bana göre çabuk eskiyor.

 2. burcu katip dedi ki:

  banyo dolabı aldık su aldı şişti rezil oldu. mutfak dolabı alırken çok edilmesi gerekiyor.

 3. ezgi suda dedi ki:

  çok güzel mobilhyalar üretiyorlar yaa, bizim zamanımızda yoktu böyle mobilyalar

 4. Sevgi Alındağ dedi ki:

  Valla çok güzel modeller, evimi bu tarz mobilyalarla döşetcem.

 5. yonca akça dedi ki:

  geçen maskoya gezmeye gittim orda inanılmaz banyo dolapları var çok beğendim klasik bonyo dolabı yaptırdım evimin banyosunu

Yorum Yazın
Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Yukarı
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close