İstanbul Mobilya Merkezi

Kategoriler

asortie mobilya 2016 kolesksiyon

Son Yorumlar

admin
Merhaba sitemiz ticari amaçlı değildir, İlginiz için teşekkür ederiz.
Ozan Taylan
http://www.istanbulmobilyamerkezi.com/ofis-sandalyesi-minderi/ ofis mnderinin fiyatını öğrenebilirmiyim?
Ayten Özkurt
Merhaba 7. sıradaki otomatik sallanan beşik hakkında bilgi almak istiyorum. ölçüleri, malzemesi, fiyatı gibi Teşekkür ederim.
admin
Blogumuz ticari amaçlı değildir, ilgiiniz için teşekkür ederiz
admin
Blogumuz ticari amaçlı değildir, ilgiiniz için teşekkür ederiz
admin
Blogumuz ticari amaçlı değildir, ilgiiniz için teşekkür ederiz

2016 klasik mobilya koleksiyonu

Arabalı Çocuk Odası Fiyatları

Erkek Çocuk Odası Tasarımları

Birçok oturma grubu, yatak, mobilya, çekyat, karyola ve yatak odası takımı veya mobilya gruplarını ve takımlarını satan firmalar sadece yetişkinler için değil artık çocuklar için de ürünler tasarlamaktadır. Çocukların da bireyselliğini ve kendi dünyasını kurabileceği bir odası olması sonucunda şirketler çocukların isteklerine de yanıt vermeye başladılar. Ailede ekonomi düzeyi artsın artmasın artık herkesin evinde en az bir çocuk odası bulunmakla birlikte bazı ailelerde her çocuğa bir oda düşmektedir.

arabalı-çocuk-odaları

arabalı-çocuk-odaları-fiyatları

arabalı-yatak

arabalı-yatak-modelleri

arabalı-yatak-odaları

çocuk-odası-arabalı

erkek-çocuk-odası-tasarımları

Arabalı Yatak Modelleri

Küçük erkek çocuklarının odasında herhangi bir hayranı olduğu hayali karakterin yoğunluğunu görürken küçük kız çocuklarının odalarında ise pembenin ve Barbie bebeklerinin yoğunluğu dikkat çeker. Her çocuk kendi hayal âleminde yaşamak ister ya da kendi hayal âlemini yaratır çünkü kendi yarattığı dünyasından etkilenir ve ona göre yaşar bu yüzden aileler çocukları için düzenledikleri odalara dikkat etmelidirler. Çocuklar odalarından hoşlanmalı ve odalarında kalmak ve özellikle de uyumak istemelidirler. Bu yüzden kalitesinde ve tecrübesinde öncü firmalar küçük kız çocuklara pembe ve renklerin özellikle de günümüzde çizgi film karakterlerinin hayranı olan çocuklar için çocuk odası takımları bu karakterler ile süslenmekte ve bu karakterlerin yoğunluğu göze çarpmaktadır. Arabalı yatak isteyen erkek çocuklarının hislerine ve ihtiyaçlarına cevap veren birçok firma bulunmaktadır günümüzde. Erkek çocuklarda ise daha çok batman, spiderman, hulk ya da cars yani arabalar çizgi filminin ya da çizgi dizisinin karakterli çocuk odalarını süslemekte başı çekmektedir ve erkek çocuklarının gözdesi olmaktadır. Ya da fanatik olan babaların oğulları ise babalarını örnek alıp tuttukları takımın genç odalarını tercih etmektedirler.

Arabalı Çocuk Odası Fiyatları

Arabalı çocuk odası fiyatları erkek çocuk odası fiyatları ile paraleldir. Çocuk odası fiyatları genç odası fiyatlarından yerine ve markasına göre daha düşük ya da daha yüksek fiyatlara sahip olabilmektedir. İnsanların ihtiyaçlarını tasarım edip üretip pazara çıkaran firmalara bu konuda çok fazla iş düşmektedir.

Kategoriler: Genç ve Bebek Odası dekorasyonu, İstanbul Mobilya
Etiketler: , , , ,

Yazılan Yorumlar

  1. elif dedi ki:

    arabalı çocuk odası tasarımları eskiden de çok tercih ediliyordu şimdi de öyle. erkek çocuklar bayılıyor. erkek çocuk odası tasarımlarına da en çok arabalı yataklar yakışıyor ama 🙂

  2. havva dedi ki:

    erkek çocuk odası tasarımlarının en çok tercih edilen modelleri arabalı çocuk odaları. arabalı çocuk odası fiyatları da çok uygun bence. özellikle de büyük mobilya çarşılarında çeşit çok olduğundan fiyatlar da makul oluyor.

  3. şermin dedi ki:

    arabalı çocuk odası takımlarını çocuklar çok seviyor. erkek çocuk odası takımlarının vazgeçilmezleri arasında arabalı yatak odası yer alıyor zaten.

Yorum Yazın
Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Yukarı
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close