İstanbul Mobilya Merkezi

Kategoriler

asortie mobilya 2016 kolesksiyon

Son Yorumlar

admin
Merhaba sitemiz ticari amaçlı değildir, İlginiz için teşekkür ederiz.
Ozan Taylan
http://www.istanbulmobilyamerkezi.com/ofis-sandalyesi-minderi/ ofis mnderinin fiyatını öğrenebilirmiyim?
Ayten Özkurt
Merhaba 7. sıradaki otomatik sallanan beşik hakkında bilgi almak istiyorum. ölçüleri, malzemesi, fiyatı gibi Teşekkür ederim.
admin
Blogumuz ticari amaçlı değildir, ilgiiniz için teşekkür ederiz
admin
Blogumuz ticari amaçlı değildir, ilgiiniz için teşekkür ederiz
admin
Blogumuz ticari amaçlı değildir, ilgiiniz için teşekkür ederiz

2016 klasik mobilya koleksiyonu

Ahşap Kapı Hakkında

Kapılar evlerin girişlerinde ve odaların birbirine geçişinde güvenlik amacıyla kullanılıyor. Çok eski yıllarda insanlar birbirine güvendikleri için evleri kapısız olurmuş fakat günümüzde her geçen gün kapılarımıza taktırdığımız kilit sayısı ve kullandığımız güvenlik sistemleri artıyor. Kapımızı bir kere kilitlediğimizde kendimizi rahat hissetmiyoruz, defalarca kilitliyoruz. Evimizin emniyetini sağlayan dış kapılarımızın yanı sıra birde odaları birbirine bağlayan iç kapılarımız var. Bu kapılar ile her odanın birbirinden bağımsız olması sağlanıyor.

Kapı evin olmazsa olmazları haline gelirken, kapılara talep arttıkça müşterilerinin ihtiyacını karşılayan sektörde hızla gelişim gösterdi. Her sektörde olduğu gibi kapı üretiminde de devamlı değişim ve gelişim yaşanmaktadır. Eski yıllarda, marangozlar tarafından kapı ölçüsü alınarak yapılan kapılar artık tarih oldu. Her evin kapı ölçüleri eşit hale geldiğinden dolayı artık hazır kapılar satışa sunuluyor. Fakat sizin evinizin mimari çizimi standart ölçülerde değilse, amerikan kapıları tercih edebilirsiniz çünkü amerikan kapılar uygun malzemelerden üretildiği için kapıların boyu kesilerek kısaltılabiliyor.

İç kapı olarak popülerliği her gün artan Amerikan ahşap kapı modelleri her türlü mekanda karşımıza çıkabiliyor fakat dış kapı olarak dizayn edilmiş modelleri de mevcuttur. Kullanım alanı epey geniş olan amerikan ahşap kapı modelleri estetik bir görünüme sahip oldukları için tercih edildikleri gibi kolay kullanımları sebebiyle de çok tercih edilebiliyor. Camlı veya camsız modelleri ile müşterisinin beğenisine sunuluyorlar. Kapılarda seri üretim yapılır ve genelinin devamlılığı söz konusudur. Yani kullandığınız kapı modelinin devamı üretilir, kapınıza herhangi bir zarar geldiğinde yenisi ile değiştirme imkanınız var. Kaliteli olduğu gibi ekonomik olan amerikan ahşap kapı modelleri, kullandıkça deforme olmaz.

Kapılar pek çok renk seçeneği ile karşınıza çıkabiliyor. İstediğiniz renk ve modelde evinizin atmosferine uygun bir kapı bulmanız hiç zor olmayacak. Özel kaplaması bulunan kapılar tercih edildiği takdirde ısı ve ses yalıtımı da sağlamak mümkün oluyor.

Kategoriler: Genel, İstanbul Mobilya
Etiketler: ,

Yazılan Yorumlar

  1. eren dedi ki:

    ahşap kapı modellerini ben hep villaların kapılarında görüyorum çok güzel duruyor bence.

  2. fatmanur dedi ki:

    ahşap kapı modelleri çok şık ve asil duruyor bence.

Yorum Yazın
Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Yukarı
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close