İstanbul Mobilya Merkezi

Kategoriler

asortie mobilya 2016 kolesksiyon

Son Yorumlar

admin
Merhaba sitemiz ticari amaçlı değildir, İlginiz için teşekkür ederiz.
Ozan Taylan
http://www.istanbulmobilyamerkezi.com/ofis-sandalyesi-minderi/ ofis mnderinin fiyatını öğrenebilirmiyim?
Ayten Özkurt
Merhaba 7. sıradaki otomatik sallanan beşik hakkında bilgi almak istiyorum. ölçüleri, malzemesi, fiyatı gibi Teşekkür ederim.
admin
Blogumuz ticari amaçlı değildir, ilgiiniz için teşekkür ederiz
admin
Blogumuz ticari amaçlı değildir, ilgiiniz için teşekkür ederiz
admin
Blogumuz ticari amaçlı değildir, ilgiiniz için teşekkür ederiz

2016 klasik mobilya koleksiyonu

2014 Mobilya Modelleri

Gün geçtikçe önem kazanan sektörlerden biriside kuşkusuz mobilya sektörüdür. Çünkü insanlar evlerine çok daha fazla özen göstermeye başladılar. Evlerin önemi kuşkusuz çok fazladır. Yoğun iş temposundan sonra insanların rahatça dinlenebileceği yerler evleridir. Dolayısı ile evin güzel bir hava taşıması oldukça önemlidir. İyi bir ortam ve güzel bir hava sağlamak için öncelikle ev ile mobilyaların uyum sağlaması gerekmektedir. Dolayısı ile mobilyaların seçimi çok önemlidir. Fakat mobilya sektörü her geçen sene kendisini geliştirmektedir ve yeni modelleri ev sahiplerine sunmaktadır. 2014 mobilya modelleri insanları oldukça sevindirdi. Tasarım açısından çok daha fazla modele yer verilmesi insanlara seçim şansı sağladı. Bu sene mobilyalar daha çok renkli tasarımları içerisinde bulunduruyor. Çünkü insanlar renkli modelleri çok daha fazla seviyor. Evi çok daha canlı gösteriyor. Bu yüzden bu senenin sevilen mobilyaları rengârenk tasarlanmış.

Bunun yanında oldukça sade ve ferah mobilya modelleri de bulunuyor. Kısacası insanlar istedikleri mobilya türlerini bu sene rahatlıkla bulabiliyor. Evin her köşesinde farklı modeller ile karşılaşmak mümkün oluyor. Bu da 2014 mobilya modelleri arasında seçim yapma şansını arttırıyor. Yatak odanızı sade ve ferah seçebilirken, çocuk odanızı çok daha renkli ve neşeli mobilya türlerinden seçebilirsiniz. Buda insanların evinde rahat etmesini ve çok daha mutlu olmasını sağlıyor. Bu sene mobilya tasarımcıları ayrıca oval modellere ayrıcalık tanımış. Mobilyalarda çok daha fazla oval işlemeler kullanılmış. Bu da mobilyalara güzel bir hava bırakmış.

2014 mobilya modelleri arasında en çok dikkat çeken bir diğer kısım da cam işlemelerin olmasıdır. Cam işlemeler çok daha nazik ve şık bir hava kattığından dolayı özellikle dolap tasarımlarında cam işlemeler mevcuttur. Bununla birlikte yataklarda da çekmece eklemelerinde bulunmuş. Bu sayede insanlar birçok dolap kullanıp evin alanını küçültmek yerine yataklara eşyalarını koyabilecektir. Bu sayede çok daha fazla alan insanlara kalacaktır. Buda evin daha ferah olmasını sağlayacaktır.

Kategoriler: Ev Dekorasyonu, İstanbul Mobilya
Etiketler:

Yazılan Yorumlar

 1. ilknur dedi ki:

  2014 mobilya modellerini çok merak ediyorum. ev dekorasyonumu biraz daha erteliyorum bu yüzden 🙂

 2. melike dedi ki:

  2014 mobilya modellerini 2014 istanbul mobilya fuarından da takip edebilirsiniz. ocak ayının sonundaydı galiba.

 3. ismet dedi ki:

  2014 mobilya modellerini 2014 istanbul mobilya fuarından da takip edebilirsiniz. ocak ayının sonunda bildiğim kadarıyla açılıyor.

 4. nurdan dedi ki:

  2014 mobilya modellerinde farklı tasarımlar görmek mümkün artık. zaten ev dekorasyonu artık kişiye özel mobilyalar üretilerek yapılıyor.

Yorum Yazın
Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Yukarı
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close