İstanbul Mobilya Merkezi

Kategoriler

asortie mobilya 2016 kolesksiyon

Son Yorumlar

admin
Merhaba sitemiz ticari amaçlı değildir, İlginiz için teşekkür ederiz.
Ozan Taylan
http://www.istanbulmobilyamerkezi.com/ofis-sandalyesi-minderi/ ofis mnderinin fiyatını öğrenebilirmiyim?
Ayten Özkurt
Merhaba 7. sıradaki otomatik sallanan beşik hakkında bilgi almak istiyorum. ölçüleri, malzemesi, fiyatı gibi Teşekkür ederim.
admin
Blogumuz ticari amaçlı değildir, ilgiiniz için teşekkür ederiz
admin
Blogumuz ticari amaçlı değildir, ilgiiniz için teşekkür ederiz
admin
Blogumuz ticari amaçlı değildir, ilgiiniz için teşekkür ederiz

2016 klasik mobilya koleksiyonu

2013 Bebek Odası Modelleri

Bebek odası evinizin yeni bireyi için oluşturacağınız en özel alan. Bebek odası dekorasyonu ise yeni fikirler ve tasarımlarla gelişen bir sektör. Bebek odası için çeşitli fikirler sunuluyor. Ancak bebek odası dekorasyonunda dikkat etmeniz gereken bazı noktalar var. Bunların başında bebek sağlığı geliyor. Bebek sağlığı için odalarda kullanılacak mobilyaların yapısı, bebeğin manyetik alandan uzak olması açısından metalden uzak durmanızı gerektiriyor.

bebek-odasi-dekorasyonu-kaak

Metal mobilyalar bebek sağlığını olumsuz etkileyebilecek manyetik alanlara sebep oluyor. Ağaç mobilyaların kullanımı oldukça faydalı. Bebeğinizin odasında doğru mobilyaları kullanmanızın yanı sıra kolay temizlenebilir dekorasyon ürünlerine yer vermelisiniz. Toz kaldıracak düzenlemelerden, özellikle halı seçimi yaparken kaçınmalısınız. Bebek odası dekorasyonu aslında görünüm olarak hoş mobilyaları seçmekten önce hijyene önem vermenizi gerektiriyor. Bebek odası dekorasyonunda kullanacağınız giysi dolabının geniş ve birçok eşyayı barındıracak özellikte olmasına dikkat etmelisiniz.

Bebeğin bornozunu ve havlularını koyabileceğiniz ayrı bölmelerin olduğu giysi dolapları işinizi kolaylaştıracak, alanınızı daha faydalı kullanmanıza sebep olacaktır. Giysi dolabının yanında yeni tasarımlarda unutulmayan bir özellik de bebek için alt açma üniteleri. Genellikle karyolalara monte edilen alt açma ünitelerini ayrı birer parça olarak da görebilirsiniz. Dar bir alanınız varsa alt açma ünitesinin yatağa monte edildiği mobilyaları tercih etmeniz alandan tasarruf etmenizi sağlayacaktır.

Bebek gelişimi ve sağlığı açısından kullanacağınız mobilyaları seçerken yapıldıkları maddelere de önem vermeniz uzmanlar tarafından tavsiye ediliyor. Günümüz bebek odalarında cinsiyete göre oldukça fazla çeşit bulunuyor. Kızlar için pembe, erkekler için mavi modeller farklı renk kombinasyonları ile bebek odalarını daha renkli hale getiriyor. Farklı renklerin kullanımı bebek odasının daha canlı olmasını sağlarken bebeğinizin de daha eğlenceli bir ortamda bulunduğunu hissetmesini sağlayabilir. Bebek odası dekorasyonunda oyuncaklara yer vererek bebeğinizin hayal dünyasının gelişimine de katkıda bulunabilirsiniz. Doğanın yansıması olarak son yıllarda mavi ve turkuaz tonlarının kullanıldığı bebek odaları da oldukça popüler.

Kategoriler: Ev Dekorasyonu, Genç ve Bebek Odası dekorasyonu, Genel, İstanbul Mobilya
Etiketler: , ,

Yazılan Yorumlar

 1. Gürkan Aylak dedi ki:

  Yeni doğan bebekler için mobilya alırken cila kalitesini ve ciladaki kimyasalların zararlı olup olmadıklarını mutlaka inceleyin

 2. Lara J. dedi ki:

  Bugünlerde BEBEK ODASI TAKIMI satan firmaların birçoğunda resimli mobilyalar var. İstediğiniz resmi mobilyanın üzerine baskı yapabiliyorlar.

 3. Arzu Yanal dedi ki:

  Yeni doğan oğluma bebek odası almak için Masko’ya gittim. Masko’da Afacan Bebe diye bir mağaza var. Bizimle çok ilgilendiler. Çok farklı bebek odası modelleri var. Tavsiye ederim

 4. LeylaCAN dedi ki:

  2013 bebek odası modellerinde cibinlik çok yaygın olarak kullanılıyor. Artık bebek odalarında da klasik mobilya tarzı uygulamalar var

Yorum Yazın
Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Yukarı
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close